czwartek, 10 marca 2016

# a-z medica # blogerki

Spotkanie Blogerek w Słupsku - 16.01.2016


Wielokrotnie czytałam z zainteresowaniem o Waszych spotkaniach i cicho myślałam i wzdychałam kiedy to ja będę miała możliwość wzięcia udziału w takim fajnym wydarzeniu. I o to się stało! Zapraszam na krótką relację z mojego pierwszego Spotkania Blogerek.

16 Stycznia w Słupsku odbyło się Spotkanie Blogerek z Pomorza. Spotkanie odbyło się w pięknej, wiekowej Herbaciarni. [link] Razem ze mną spotkało się 12 wspaniałych dziewczyn, które tak jak ja interesuje się tematyką kosmetyków. Dodatkowo uzgodniłyśmy, że z naszego spotkania skorzystają również psiaki z tutejszego schroniska, tak więc od każdej z nas otrzymali sporą pakę jedzonka.Razem ze mną w spotkaniu uczestniczyły: Magda  Aneta  Kamila Monika  Justyna Kaja Ola Malwina Ola Martyna Iza Po długich rozmowach nasze spotkanie umilił pokaż makijażu wykonany przez jedną z uczestniczek ;) Do domu wróciłam z kilkoma miłymi prezentami :) 


Dermaglin  [link


Nanshy Polska [link] 
Verona    [link]


A-Z Medica [link]


Ze spotkania, poza wspomnianymi wyżej kosmetykami przywiozłam sobie dwie herbatki zakupione na miejscu spotkania :10 komentarzy:

 1. Uwielbiam takie herbatki :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kurczę ja muszę zadbać porządnie o swojego bloga, bo chętnie wybrałabym się na takie spotkanie. Też jestem z Pomorza :P xD

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale fajne, też bym kiedyś chciała się wybrać na takie spotkanie :)) bardzo zainteresowała mnie herbatka letnia łąka, chyba jutro skocze i też kupie ^ ^

  OdpowiedzUsuń
 4. Herbatki to bym Ci chętnie zabrała :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawa jestem tego pedzla :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Takie spotkania to fajna rzecz, można zawsze kogoś nowego poznać. Świetny pomysł z tym przyłączeniem schroniska do akcji, pieski na 100% są zadowolone :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Moja młodsza siostra uwielbia takie herbatki :)

  OdpowiedzUsuń
 8. fajnie było Cię poznać :)

  OdpowiedzUsuń