wtorek, 27 grudnia 2022

# beauty bloger # beauty blogger

O pewnym, grudniowym popołudniu słów kilka - spotkanie Blogerek Sopot 03.12.2022r

 .

cafe kultura spotkanie blogerek grudzień 2022

Spotkałyśmy się pewnego grudniowego popołudnia.. czyli o spotkanu Blogerek w Sopocie słów kilka.


Na wstępie chciałam napisać Wam - wieeeeelkie hej! Coś to blogowanie mi nie idzie ostatnimi czasy, to trzeba przyznać.. ale się poprawię! Ale, ale! Ale jeśli jest okazja do spotkania znajomych twarzy to ja jestem jak zawsze na tak! I właśnie do takiego baaardzo długo wyczekiwanego spotkania doszło calkiem niedawno. A wszystko dzięki Monice i Natalii. Dziewczyny, wielkie dzięki! :) 

spotkanie blogerek sopot grudzień 2022

Przejdźmy zatem do sedna. 
O spotkaniu wiedziałam już wcześniej, ale to właśnie oczekiwanie na ten dzień było najlepsze. Nie ma co ukrywać - wszelkie spotkania z osobami z którymi dzielisz "fach" są nieodłącznym elementem blogowania. Wszak wypada poznać osobę, którą się czyta :P W przypadku tego spotkania nie poznałam wcześniej zaledwie dwóch dziewczyn ;) 

Sopot to jakieś takie magiczne miejsce do spotkań. Ja swoje spotkanie blogerek również organizowałam w tym mieście, nawet całkiem niedaleko od miejsca tego spotkania. Otóż, spotkanie odbyło się w urokliwej, małej kawiarence tuż obok sopockiego Monciaka - Cafe Kultura Sopot. Punkt 12 wszystkie zebrane w jednym miejscu.. i się zaczęło. Rozmowom i wspominkom nie było końca, jak na zdjęciu niżej widzicie :P 


Rozmowy przeplatane były mini konkursami, wspomnieniami o starych dobrych czasach, a także wyborem pysznej herbaty czy kawy. No i oczywiście czegoś na słodko :) A było w czym wybierać, oj uwierzcie. Nasze wspaniałe organizatorki zatroszczyły się byśmy nie wracały do domu z pustymi rękami i tak o to w nasze ręce wpadło baaardzo dużo upominków. Całe.. jakieś.. 25 kg :P Całe te nasze spotkanie przyświecał jeden cel, mianowicie wsparcie fundacji zajmującej się psiakami - Podaj Łapę Bullom.  Mam nadzieję, że choć troszeczkę umiliłyśmy psiakom najbliższe dni :) 

spotkanie blogerek sopot grudzień 2022

Uczestniczki ( nie po kolei :P )

* Monika - blog  |  instagram 
* Natalia -  blog instagram 
* Dorota -  blog   |  instagram 
* Iza -   blog | instagram 
* Justyna -   blog instagram 
* Dorota -   blog instagram 
* Ania -  blog   |  instagram 
* Karolina  -  blog  instagram 
* Magda  - blog  | instagram 
* Joanna  - blog  | instagram I tak rozmowom nie było końca, aż szkoda było opuszczać miejsce. Niestety, w ten ostatni czas gdy panowała pandemia, wszelkie spotkania czy wyjazdy nie mogły mieć miejsca, więc tym bardziej okazja do spotkania znajomych twarzyczek mnie ucieszyła. Oby było tak częściej :) 

Niebawem pokażę Wam co takiego fajnego otrzymałyśmy, tymczasem - odwiedźcie dziewczyny i zostawcie im jakiś fajny komentarz ;) 
Buziaki! 3 komentarze:

  1. Byłam na kilku spotkaniach blogerek i uważam, że super jest się spotkać z koleżankami po fachu

    OdpowiedzUsuń
  2. Widać, że spotkanie było udane :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Takie spotkania są super miłe! sama chętnie poznalabym blogerki z Poznania

    OdpowiedzUsuń