środa, 16 listopada 2016

# anti hair loss # dermastic

DERMASTIC, anti hair loss, duet szampon i serum do wypadających włosów


Nie lubimy niczego tracić, a już na pewno nie coś co uważamy za element urody, który nas wyróżnia i poprawia samoocenę. Utrata włosów może mieć różne podłoża. Może to być choroba, problemy hormonalne lub też po prostu słaba kondycja organizmu spowodowana brakiem witamin czy mikroelementów. Nawet, jeśli problem nie jest w zaawansowanym stadium, to warto zapobiegać niż leczyć. Mam właśnie taki duet, który być może zaciekawi Cię i postanowisz po niego sięgnąć..
anti hair loss shampoo, specjalistyczny szampon przeciw wypadaniu włosów. W paru słowach o produkcie: W dużej, plastikowej butelce mieści się 200 ml produktu jakim jest szampon do mycia włosów. Butla zamykana jest za pomocą nakrętki na klik. Przez średniej wielkości otwór dozujemy bez problemu prosukt. Szampon jest bezbarwny, o konsystencji średnio gęstej aczkolwiek płynnej. Już po kilku ruchach bardzo mocno się pieni i szybko się spłukuje nie pozostawiając włosów sklejonych czy tłustych. Zapach jest bardzo delikatny, nie drażniący, ciężko wyczuć jednoznacznie konkretny zapach.

Opis producenta: 
" Specjalistyczny Szampon przeciw wypadaniu włosów został opracowany dla kobiet i mężczyzn z problemem przedwczesnego wypadania włosów. Składniki odżywcze kompleksu BaicapilTM (kiełki soi i pszenicy bogate w cukry, tarczyca bajkalska, arginina) chronią komórki mieszków włosowych przed starzeniem dzięki czemu wydłużają fazę anangenową wzrostu włosów. BaicapilTM dodatkowo pobudza aktywność i żywotność istniejących mieszków stymulując wzrost nowych włosów oraz zwiększając ich objętość. Skuteczność kompleksu BaicapilTM została potwierdzona badaniami in vitro, in vivo przeprowadzonymi pod kontrolą dermatologiczną."


Po miesięcznej kuracji mogę powiedzieć.. 

..że jestem zadowolona z efektów. Przez ostatnie miesiące włosy wychodziły mi garściami, dosłownie można zobrazować to wielkością dorosnego jabłka. Były dosłownie wszędzie. Po miesiącu kuracji wielkość ta zmniejszyła się o połowę, co już uważam za znaczny sukces.

Producent opisuje, że produkt " pobudza aktywność i żywotność istniejących mieszków stymulując wzrost nowych włosów (..) " z czym się stanowczo zgadzam. Najbardziej widoczne jest to na górnej części, nad czołem oraz po bokach, gdzie po związaniu włosów w kitkę wystają mi "małe różki" 
Domyślam się, że nie jest to efekt samego szamponu a przyczyniło się do tego również serum uzupełniające kurację o którym przeczytacie w dalszej części. 


anti hair loss, silnie skoncentrowane serum przeciw wypadaniu włosów. W paru słowach o produkcie: 
Opakowanie serum jest bardzo podobne do opakowania szamponu przedstawionowego powyżej. Różnicami są tu pojemność i dozownik. W przypadku serum jest to 100 ml a preparat posiada atomizer. 

Serum jest bezbarwne tak samo jak szampon. Tutaj czuć już wyraźny zapach zmielonych ziaren zbóż, który nie jest tak delikatny jak w przypadku szamponu. Nie przeszkadza to jednak w użytkowaniu, bo tuż po dozowaniu zapach znika. 

Opis producenta: 
" Silnie skoncentrowane Serum przeciw wypadaniu włosów zostało opracowane dla kobiet i mężczyzn z problemem przedwczesnego wypadania włosów. Składniki odżywcze kompleksu BaicapilTM (kiełki soi i pszenicy bogate w cukry, tarczyca bajkalska, arginina) chronią komórki mieszków włosowych przed starzeniem dzięki czemu wydłużają fazę anangenową wzrostu włosów.

BaicapilTM dodatkowo pobudza aktywność i żywotność istniejących mieszków stymulując wzrost nowych włosów oraz zwiększając ich objętość. Skuteczność kompleksu BaicapilTM została potwierdzona badaniami in vitro, in vivo przeprowadzonymi pod kontrolą dermatologiczną. "


Minął miesiąc i powiem Wam szczerze.. 

..że mam mieszane uczucia, ale zacznę od plusów. We współpracy z szamponem oczekiwane rezultaty są bardzo pozytywne. Producent zaleca stosowanie serum przez 3 miesiące, ale zapewniam Was, że przy systematycznym użytkowaniu efekty widoczne są szybciej. Mam ogromną nadzieję, że za dwa miesiące, kiedy skończę kurację w dalszym ciągu będę zadowolona i stan włosów się nie pogorszy.

Stanowczym minusem jest szybsze przetłuszczenie włosów. Z racji tego, że serum wcieram dwa razy dziennie kondycja włosów się pogorszyła. Są oklapnięte, szybciej widać przetłuszczenie co za tym idzie musiałam częściej je myć ( przypomnę, że z racji posiadania naturalnie suchych włosów, mogę je myć raz w tygodniu ) Wielokrotnie włosy były też sklejone w niefektowne strąki już po drugim dniu od mycia.


Podsumowując recenzje: 
Sprawdziłam już kilka produktów, które mają walczyć z wypadaniem włosów. Ten duet mogę ze spokojem polecić każdej osobie, która zmaga się z tym problemem. Po krótkiej przerwie powrócę do skończenia kuracji i niebawem podsumuję efekty.


Jak ocenicie duet od Dermastic ?
Może macie coś sprawdzonego co możecie polecić ?


6 komentarzy:

 1. Nie znam firmy, ale fajnie, że to działa . Wiem co kupić chłopakowi ;))

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja go nie polecam, u mnie nic nie zrobił.. miałam nawet plastry z ich firmy. Osobiście dla mnie drugie buble.. nigdy więcej ;(

  OdpowiedzUsuń
 3. Hmm opakowania takie skromne, a produkty ciekawe.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawa byłam tych produktów :) Teraz wiem czego mogę sie po nich spodziewać :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam to serum, ale stosuję zbyt krótko aby coś o nim powiedzieć. Mam nadzieję, że da satysfakcjonujące efekty.

  OdpowiedzUsuń