sobota, 7 stycznia 2017

# dermaglin # glinka

DERMAGLIN, biomaseczka przeciwzmarszczkowa Zielona Glinka Kambryjska


Każda z pań stara się by jej twarz promieniała i lśniła. W tym celu zaopatrujemy się w różnorodne maseczki - od glinek aż po błyskawiczne maseczki w płatach. Dziś przyjrzymy się maseczce z glinki zielonej od znanej firmy Dermaglin.

bio maseczka 35+
Bio maseczka Dermaglin zamknięta jest w saszetce z podziałem na dwie aplikacje. Z całą pewnością jedna porcja wystarczy na nałożenie na całej twarzy, oczywiście z pominięciem ust i oczu. Maseczkę polecam nakładać palcami, gdyż wtedy mamy pewność, że dotrzemy dokładniej w każde miejsce, ale nie stoi nic na przeszkodzie by smarować szpatułką bądź pędzlem. 

Należy pamiętać, że maseczka ma w swoim składzie glinkę, co powoduje, że na twarzy w ekspresowym tempie zastygnie. W takim stanie mamy utrzymać maskę przez 20 minut - według zaleceń producenta. Gdy maska zastygnie zrobi się nieco jaśniejsza i twardsza niż jej pierwotna postać. 

glinka bio maska

Spójrzcie na skład - krótki i treściwy. Niech nie zwiedzie Was opis, że maseczka jest przeznaczona dla kobiet w wieku 35+. Ja mam o wiele mniej a maseczka świetnie sprawdziła się na mojej młodej , aczkolwiek wrażliwej twarzy. Nie zauważyłam też podrażnienia rumienia ani pogorszenia stany cery.

Natomiast po zmyciu maseczki - co jest nie lada wyczynem - da się odczuć ściągnięcie skóry, co jest akurat normalną sprawą ze względu na zastygnięcie produktu na skórze. Jednak aplikacja kremu rozwiązała problem i już po chwili kondycja cery wróciła do normy a ściągnięcie ustało.

inci glinka zielona

Podsumowując: Mimo utrudnionego zmycia polecam każdemu spróbowanie choćby jednej z szerokiej gamy maseczek.
12 komentarzy:

 1. Nie znam maseczki ale ostatnio coraz częściej takie stosuje więc może i ta wpadnie mi kiedyś w łapki:)

  OdpowiedzUsuń
 2. lubię te maseczki mimo, że zmywają się tragicznie i mimo dużej saszetki u mnie sa na raz

  OdpowiedzUsuń
 3. Faktycznie skład krótki :) Kiedyś muszę sobie kupić :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Widziałam te maski, ale nigdy nie próbowałam. Lubię glinki, więc tą z chęcią kupię. Do tej pory stosowałam czystą glinkę, albo maseczki z Ziaji.

  OdpowiedzUsuń
 5. Uwielbiam maseczki z glinki, natomiast wybieram tylko te które robimy (na świeżo) w domu :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Dermaglin ma bardzo fajne maseczki, uwielbiam ich produkty :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Miałam tą maseczkę i spisała się u mnie bardzo dobrze :)

  OdpowiedzUsuń
 8. miałęm i lubiłęm, teraz nie mogę bo izotek ...

  OdpowiedzUsuń
 9. + 35 to ja nie mam, ale lepiej zapobiegać niż potem płakać :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Glinka mało kojarzy mi się z walka przeciwzmarszczkowa... ale dla fanów glinki może wpaść kolejna pozycja w liście ulubionych maseczek 😉

  OdpowiedzUsuń