piątek, 1 maja 2020

# ekstrakt # ekstrakt z fiołka

NASODREN | aerozol do nosa na odwieczny problem chorych zatok.

Ratunek na uciążliwe zatoki ? NASODREN
Nasodren, aerozol do nosa z ekstrakt ze świeżych bulw fiołka alpejskiego

NASODREN - aerozol do nosa, który w końcu rozwiązał problem uciążliwych zatok.


Uporczywie zatkany nos. Ciągły ból czoła nawet przy najmniejszym ruchu. Nie ustający katar. Cieknąca "woda" z nosa. Znasz ten opis ? Tak, ja też znam ten problem, aż za bardzo. To ciągle powracający ból zatok, który znika i powraca jak bumerang w najmniej oczekiwanym czasie. No i takim najmniej oczekiwanym czasem jest właśnie aktualnie trwająca wiosna. No i kto by pomyślał, że przy pięknej pogodzie i dość wysokiej temperaturze jak na ten miesiąc - znów mnie to dopadnie. Na szczęście w porę zaopatrzyłam się w odpowiedni produkt.

Nasodren, aerozol do nosa z ekstraktem z fiołka alpejskiego

 →  NASODREN. Aeorozol przeznaczny do oczyszczania i usuwania wydzieliny śluzowej, która zgromadziła się w jamach nosowych, zatokach i górnych drogach oddechowych. 

Zawiera naturalny ekstrakt ze świeżych bulw fiołka alpejskiego Cyclamen Europaeum L. Jest to produkt, gdzie w składzie nie znajdziemy sztucznych składników i konserwantów. 
"Po zastosowaniu produktu, u pacjenta następuje wzmożony wypływ wydzieliny śluzowej zgromadzonej w nosie i zatokach przynosowych, który trwa do dwóch godzin. W rezultacie, szybko ustępuje ból głowy czy twarzy, często towarzyszący objawom nieżytu nosa."


Jak dotąd stosowałam kilka różnych specyfików, które miały pomóc z tym uporczywym problemem. Najczęściej były to właśnie aerozole do nosa, ze względu na łatwość dostania się do zatok. Jednak to były bardzo słabe produkty, przy jednym wręcz miałam wrażenie, że podwoiło się to co tam się zebrało. Mamo, to było takie neverending story.. Na szczęście uspokoiło się, ale co się wtedy namęczyłam, to już moje. Czas bez zatkanego nosa upłynął momentalnie i znów jestem nieszczęśliwą posiadaczką zatkanego nosa. 

skuteczny lek na chore zatoki

 →   Jakie to szczęście, że NASODREN pojawił się właśnie teraz. 

W opakowaniu znajdziemy trzy części, które należy połączyć w jedno. Gdy produkt będzie już gotowy, wystarczy wstrząsnąć butleczkę by wymieszać składniki i już możemy go użyć. Uważajcie przy pierwszej dawce, bo jest bardzo wąski strumień z dużą dawką. 

W ulotce, przeczytamy w uwagach, że "przejściowe uczucie łagodnego i krótkotrwałego pieczenia lub swędzenia, kichanie, łzawienie lub wzmożona wydzielina z nosa mogą pojawić się po kilku minutach po podaniu. Jest to zjawisko całkowicie normalne i oznacza, że Nasodren zaczyna działać, a pacjent reaguje na jego działanie w sposób optymalny. Z tego powodu leczenia nie należy przerywać."  
Rzeczywiście, przez dłuższą chwilę miałam dziwne uczucie takiego kręcenia w nosie, ale dzielnie to wytrzymałam. Zdażyłam zapomnieć, że właśnie dawkowałam aerozol do nosa a już nos był zapchany. Kilka razy wydmuchałam nos do chusteczki.. o mamo, jaka różnica! Zniknął ten ból z okolicy czoła, znikneło takie uczucie zapchania nosa. Na prawdę odczułam wielką ulgę.. 

Borykacie się z problemem chorych zatok ? 
Jeśli tak to czego używacie, co Wam pomaga uporać się z tym problemem ? 


32 komentarze:

 1. Niestety z problemem chorych zatok borykam się dość często i jeszcze nie znalazłam lekarstwa cud na to. :D Zaciekawiłaś mnie tym aerozolem, może wypróbuję. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co prawda nie jest to cud, ale coś co na moje problemy zadziałało :D

   Usuń
 2. Wpis dla mnie! Ciągle mam problem z zatokami od kiedy raz je dobrze "zapaliłam". Teraz każdy katar to zaraz zatoki zawalone. Zapisuję sobie ten specyfik.

  OdpowiedzUsuń
 3. Czasami przydaje się taki spray :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Osobiście nie mam problemów z zatokami za to mój mąż notorycznie. Chętnie pokaże mu ten produkt

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ciesz się, że nie masz tego problemu, serio :D

   Usuń
 5. Właśnie już któryś raz czytam o nim mega pozytywy, a ja mam notoryczne problemy z zatokami więc chętnie bym go poznała :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Polecę ten aerozol mojej siostrze, bo to ona ma problem z zatokami :-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Na szczęście moje zatoki uspokoiły się ostatnio. Teraz mam katar przez alergię na pyłki :D

  OdpowiedzUsuń
 8. Muszę wypróbować te krople bo ostatnio mam problem z zatokami ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja na szczeście bardzo rzadko mam katar. Staram się leczyć "naturalnie" i odrzucać wszelkie leki i tego typu rzeczy.. :))

  OdpowiedzUsuń
 10. Ja z zatokami borykałam Się w dzieci wie. Na szczęście od wielu lat mam spokój :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie też od najmłodszych lat się to trzyma :)

   Usuń
 11. To coś zdecydowanie dla mnie bo mam odwieczny problem z zapchanymi zatokami...

  OdpowiedzUsuń
 12. Odkąd pamiętam mam problem z zatokami, ból nie do wytrzymania. Koniecznie muszę kupić to cudo

  OdpowiedzUsuń
 13. Będąc małą dziewczynką, zmagałam się z zatokami. Na szczęście kompetentna pani dr mnie uzdrowiła. O tym produkcie słyszałam wiele dobrego!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I całe szczęście, że znalazłaś odpowiednią osobę! Ja niestety na własną rękę szukam informacji :(

   Usuń
 14. U mnie w domu często pojawia się problem zatok. Niestety ja nie dam sobie niczego "psiknąć" do nosa, ucha i oczu, za to moi rodzice nie mają z tym problemu, więc Nasodren to coś właśnie dla nich!

  OdpowiedzUsuń
 15. Ja na szczęście nie mam takiego problemu ale warto znać ten produkt!

  OdpowiedzUsuń
 16. Dobrze wiedzieć, ale na szczęście póki co problemów z zatokami nie mama.

  OdpowiedzUsuń