poniedziałek, 10 maja 2021

# chore gardło # leczenie

VOCAL | Ratunek na Twoje gardło i głos

Dziś Vocal na tapecie. 

vocal wiśniowe pastylki na gardło i głos

VOCAL - Taking Care Of Your Throat And Voice 

I nadszedł kolejny miesiąc - piękny maj. A to oznacza, że dni są coraz piękniejsze chce się żyć, no i do moich urodzin coraz bliżej :) :) Fajnie! 
Mam nadzieję, że majowych notek będzie więcej niż kwietniowych, niech no ta wena moja powróci.. 

Dziś na tapecie - no musiałam się z Wami tym podzielić - smaczny preparat leczniczy. Bo jak wiecie piękno to nie tylko piękna skóra i cera, ale też i zdrowie wewnętrzne. Także i dbanie o nasze zdrowie wymaga czasu i poświęcenia, a razem to już tworzy przepiękną całość. 

vocal wiśniowe pastylki na gardło

Od długiego czasu zmagam się z nawracającymi chwilowymi bólami gardła co na prawde utrudnia mi ostatnio funkcjonowanie. Wspomagam się co prawda różnymi specyfikami, jednymi lepszymi innymi mniej, ale o tym muszę Wam coś napisać. Jest warty. 


VOCAL to pastylki do ssania występujące w dwóch rodzajach - miękkich i twardych. I tu producent zsakoczył nas miło, bo pastylki Vocal są dostępne w kilku smakach. Ja wybrałam wiśniowe i jest to strzał w dziesiątkę. Nie wyobrażam sobie, by w torebce nie mieć zapasu czegoś na gardło a teraz są to właśnie pastylki Vocal. 


"Vocal to suplement diety w postaci pastylek do ssania o wiśniowym smaku, zawierający w składzie wyciąg z porostu islandzkiego oraz witaminę C i cynkVocal o smaku wiśniowym, przeznaczony jest dla osób pracujących głosem z uczuciem suchości w ustach z chrypką. Witamina C i cynk wspomagają prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego."Stosowałyście pastylki Vocal ? Używacie czegoś w przypadku chorego gardła ?


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz