poniedziałek, 21 czerwca 2021

# grzybica # mycosan

MYCOSAN | Przeciwgrzybiczy płyn do rozpylania na skórę stóp

 Ochrona przede wszystkim! 

MYCOSAN ochrona przeciwgrzybiczy spray do stóp

MYCOSAN Ochrona dla Twoich stóp. 

No to mamy lato moi Drodzy. Letnie upały sprzyjają, ubieramy coraz to lżejsze ubranka, na stopy zakładamy lekkie obuwie. A to na plażę, a to na basen, a to deptaczkiem na bosaka. Róbmy to jednak z rozwagą. 

Dobrze, że możemy się wspomagać różnymi wyrobami w takim gorącym czasie. Mimo letniego i kuszącego czasu warto pamiętać, by jednak chronić swoją skórę przed niepotrzebnymi problemami. Właśnie w celu zapobiegania problemom ze stopami, polecam Wam MYCOSAN Spray. 

MYCOSAN ochrona przeciwgrzybiczy spray do stóp

" Przeciwgrzybiczy areozol do stóp zapobiegający grzybicy stóp (stopie sportowca) i rozprzestrzenianiu się grzybów w grupie podwyższonego ryzyka (np. ponownego zakażenia stóp, na pływalniach, w szatniach, pomieszczeniach sportowych, saunach, u osób chorych na cukrzycę itp.).

Spray zapobiega grzybicy stóp i paznokci a także zmniejsza ryzyko ponownego zakażenia. Chroni przy tym od nieprzyjemnych zapachów i powoduje, że skóra jest odświeżona. Dba przy tym o naturalną barierę skóry. " 


Pamiętajcie, że lepiej jest zapobiegać niż leczyć. My już od dluższego czasu używamy go i sobie chwalimy. Jest bardzo łatwy w użyciu, nie zostawia śladów. Cieszy mnie fakt, że preparat szybko wchłania się w skórę i już po chwili mogę nakładać swoje ulubione obuwie. 


Znacie Mycosan ? 
Stosujecie środki tego typu na swoje stopy ? 


7 komentarzy:

 1. myślę, że warto mieć taki płyn i odkażać stopy po powrocie z basenu, plaży czy pobycie w hotelu. stosować zapobiegawczo

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie znam tego produktu,ale na pewno warto się w niego zaopatrzyć i zadbać o stopy,które często są pomijane w pielęgnacji.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie znam i jeszcze nie stosuję, aczkolwiek po Twoim wpisie składania. się do zmiany.

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam i znam ten Spray, bardzo jest pomocny :) Dokładnie: lepiej jest zapobiegać niż leczyć!

  OdpowiedzUsuń
 5. Dobrze jest mieć taki środek przy sobie. Grzybica to paskudna przypadłość.

  OdpowiedzUsuń
 6. Takie środki zawsze warto mieć w domu lepiej zdecydowanie zapobiegać niż leczyć

  OdpowiedzUsuń
 7. Dobrze mieć zawsze w domu, jednak sama nie używam. :)

  OdpowiedzUsuń