poniedziałek, 2 sierpnia 2021

# łagodząca # ochrona

PANTHEBIOTIC + | łagodząca pianka do skóry z panthenolem.

 Ochrona słoneczna w piance. 

panthebiotic+ łagodząca pianka do ciała

PANTHEBIOTIC+ Twoja ochrona na dużą dawkę letniego słońca. 


Lato ach lato. Tak długo na nie czekamy, nie możemy się doczekać tego ciepła i słonecznych dni. A co za tym idzie - chętnie wystawiamy wtedy swoje ciało by łapać promienie słoneczka. Często tak bardzo chcemy nałapać na zapas tego słoneczka, że poźniej kilka dni wręcz "umieramy" Już nie wspomnę o tym, że często gęsto zapomina się o nasmarowaniu odpowiednimi filtrami. Jednak gdy już to się stanie, szukamy błyskawiznego ratunku. Ratunku by ukoić spieczoną skórę. Ja mam na to ratunek.

panthebiotic+ łagodząca pianka do ciała

Sama przyznam, że zdarzyło mi się wystawić na słońce bez odpowiedniego zabezpieczenia skóry. A to zapomniałam, a to się śpieszyłam gdzieś, a to "przecież to tylko na chwilkę, nic mnie niezłapie" A tu zonk, złapało. I to nieźle złapało. 
Gdy zaczyna się lato wolę upewnić się na zapas, że w razie takiej corocznej powtórki będę miała w zanadru ratunkowy "plaster" W tym roku wybrałam piankę PANTHEBIOTIC+ 

panthebiotic+ łagodząca pianka do ciała

PANTHEBIOTIC+ jest połączeniem składników, które złagodzą problemy związane z nadmiernym wystawieniem na słońce. To połączenie 10% panthenolu, prebiotyku - biolin oraz opatentowanej formuły Leucidal (postbiotyki). Pianka nadaje się nie tylko jako ratunek po opalaniu ale też i świetnie się sprawdzi jako nawilżenie dla skóry po depilacji. 

W te wakacje sprawdziła nam się idealnie. W sumie - najbardziej pomogła mojej siostrze, której naturalnie skóra jest bardzo jaśniutka. Kilka aplikacji i zapomnieliśmy o kłopocie. 

panthebiotic+ łagodząca pianka do ciałaUżywacie tego typu pianek w przypadku nieprzyjemnych poparzeń ? 
Mam nadzieję, że jednak stosujecie filtry wychodząc na słońce? :) 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz