wtorek, 31 maja 2022

# compliflora # compliflora femina

COMPLIFLORA | femina - zadbaj o swoje kobiece sprawy.

 Dla zdrowia, także intymnego - compliflora. 

compliflora femina

COMPLIFLORA femina - zadbaj o swoje kobiece sprawy.


Czym dla Ciebie jest zadbanie o siebie ? Czy masz tu na myśli zdrową dietę, sport, piękne ubrania czy idealnie zadbaną cerę? Owszem, te wszystkie wymienione rzeczy są bardzo ważne, wszak wtedy czujemy się tak kobieco. Piękna figura i zdrowie idą w parze, ale czy tak jak o utrzymaniu kaloryczności posiłków myślimy również o naszych babskich sprawach ? 

Mam tu na myśli oczywiście nasze kobiece sprawy intymne. Myślę, że niejednej z Was choć raz w życiu przydażyło się podłapać drobne poczucie dyskomfortu jakim jest podrażnienie stref intymnych, czy też bardzo niekomfortowe infekcje. Tu z pomocą przychodzi nam znana marka Compliflora. 

compliflora femina

Compliflora femina jest kolejnym produktem z zawartością szczepów bakterii kwasu mlekowego, jaki mam okazję testować. Suplement diety jest kompozycją czterech wyselekcjonowanych szczepów bakterii z rodzaju Lactobacillus, które znajdziemy w składzie naturalnej mikroflory układu moczowo-płciowego: Lactobacillus rhamnosus LR06, Lactobacillus plantarum LP01, Lactobacillus acidophilus LA02, Lactobacillus fermentum 100B


Kapsułki Compliflora femina polecane są w przypadku, gdy:

* stosujemy antykoncepcję hormonalną,

* jesteśmy aktywne, mam tu na myśli wszelkie sporty, basen itp,

* jesteś w ciąży, 

* w trakcie lub po menstruacji. 
---

Kochane pamiętajcie, by również zadbać o to, czego nie widać. Temat zdrowia intymnego, jest wciąż tematem tabu, ale nie jest to powód by go bagatelizować i zamiatać pod dywan. Gdy dzieje się coś niepokojącego to nie zwlekajcie z wizytą u lekarza, ok ?   ;0) 1 komentarz: