środa, 25 lutego 2015

# bardziej miło # bardziejmilo

OPTREX ActiMist, spray 2w1 nawilżający suche i podrażnione oczy,


Bardzo lubię uczestniczyć w akcjach związanych z testowaniem produktów aby móc przekazywać Wam opinię o nich. Dzięki uprzejmości Streetcom mam możliwość przetestowania nowości na rynku od firmy Optrex. Zapraszam do dalszej części notki. 




W ambasadorskiej paczce znalazłam: 
* pełnowartościowy produkt Optrex, 
* przewodnik ambasadorki 
* 15 ulotek do rozdania. 


OPTREX ActiMist, spray 2w1 nawilżający suche i podrażnione oczy



Użytkowanie: 
Optrex to innowacyjny produkt, dzięki któremu nasze oczy nie będą już cierpiały z powodu ' suchego oka ' Produkt to nie krople lecz spray, który dozujemy za pomocą atomizera na zamknięte powieki. Wystarczy już jedna doza aby nasze oko dostało odpowiednią dawkę nawilżenia. Oczywiście trzeba też trochę pomrugać, żeby produkt przedostał się na oko - po chwili czujemy nawilżenie. 

Pierwsze wrażenie: 
W momencie gdy dostałam przesyłkę i po otworzeniu wzięłam do ręki buteleczkę - przeraziłam się. Zastanawiałam się jak można dozować coś na zamknięte powieki i ma to rzeczywiście pomóc. Odkładałam rozpoczęcie testowań na kilka dni. Gdy odważyłam się spróbować, żałowałam, że z tym zwlekałam. Owszem - pierwsze kliknięcia powodowały, że preparat lądował nie na oku a na całej twarzy, ale w końcu doprecyzowałam aplikację. Jedna doza wystarczy aby oko otrzymało odpowiednią dawkę nawilżenia. Po kilku mrugnięciach rzeczywiście produkt rozkłada się tak jakbyśmy aplikowali zwykłe krople. Uważam, że jest to o wiele wygodniejsze niż krople. 
Produkt rzeczywiście działa. Przez kilka godzin oko otrzymuje nawilżenie, a uczucie suchości znika.


Po dwóch tygodniach użytkowania.
Po wielokrotnym użyciu sprayu Optrex spokojnie mogę powiedzieć, że działa. Dla moich oczu, które spędzają przed komputerem parę godzin, połowę z tego czasu w złym oświetleniu i suchym powietrzu - ten spray to zbawienie. Co mnie w nim drażni: zasięg, tzn kiedy pryskam oko to jeszcze czoło i polik dostają przy okazji. Mimo wielokrotnej już aplikacji nadal jest to problemem. Zauważyłam też, że skóra później się troszeczkę klei. Ale te małe mankamenty są jedynie delikatnymi minusami w porównaniu do tego jak działa.


Podsumowując: szczerze polecam produkt. Jest wygodniejszy niż krople, rzeczywiście działa jak powinien i nie jest drogi. 




1 komentarz: