niedziela, 24 grudnia 2017

# blogowanie # przemyślenia

24 Grudnia | Wesołych Świąt Kochani !


Jest taki dzień, bardzo ciepły choć grudniowy.. Dzień, zwykły dzień, w którym wszelkie gasną spory.. Jest taki dzień, w którym chcę przekazać Wam parę słów i podziękować za ten piękny czas..

(fot. jestrudo.pl )Moi Kochani ! 


Czas świąt, to czas w którym zapewne większość z Was poddaje się przemyśleniom, wszelkim podsumowaniom itp. Cały rok obserwujemy, dochodzimy do pewnych wniosków, które chcemy poprawić, naprawić, polepszyć itd. Takim sposobem w głowie kłębi się kilka myśli. 

Te trzy lata blogowania pokazały mi wiele, niestety zarówno dobrego jak i złego..  Czasem jak czytam czy słyszę co się dzieje w naszej blogosferze to aż głowa boli. Ba, niestety w bliższym kręgu też zdaje się obserwować pewne zachowania, które nie powinny mieć miejsca. 

Kochani
Przede wszystkim chciałabym życzyć Wam dużo zdrowia, bo bez tego ciężko cokolwiek działać. Więcej spokoju i mniej zmartwień w nadchodzącym czasie. Bądźcie lepszymi wersjami samych siebie ;) W temacie blogosfery - życzę Wam wielu dobrych współprac i mniej zawiści pomiędzy innymi. Działamy w tym samym temacie więc powinniśmy się wspierać, czego oczywiście również Wam życzę. 


(fot. jestrudo.pl)

Świąteczny czas to także okazja do świętowania, gdyż 23.12.2014 roku powstał ten blog. To tutaj mogę przekazać Wam moje myśli i moje wrażenia z testowania. To tu dzielę się radościami i smutkami. Takie moje małe miejsce w internecie. Przez trzy lata trochę się Was tu przewinęło, za co ogromnie dziękuję :) Poznałam parę świetnych i wartościowych osób których z miejsca serdecznie pozdrawiam. Miejmy nadzieję, że kolejny rok przyniesie o wiele więcej okazji do pociechy i świętowania. Dzięki jeszcze raz! Wesołych Świąt.
buziaki.


4 komentarze:

 1. Wszystkiego co najlepsze, wesołych świąt :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. pięknie dziękuję i wzajemnie życzę wesołych świąt :)

   Usuń
 2. Pięknych Świąt dla Ciebie i najbliższych :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam nadzieję, że Święta minęły Ci przyjemnie :) Wiele przyjemności z kolejnych lat blogowania ;D

  OdpowiedzUsuń