piątek, 2 lipca 2021

# ekocuda # ekocuda gdańsk

EKOCUDA | Kolejna edycja odbędzie się już za tydzień!

 Czas na nowinę! 


targi kosmetyczne EKOCUDA w Gdańsku 10-11 lipca 2021r

EKOCUDA piąta edycja targów kosmetycznych w Gdańsku już lada moment. 


Kochani! Już w przyszły weekend 10-11 lipca odbędą się długo oczekiwane EKOCUDA w Gdańsku. I nie będą to kolejne EKOCUDA online ale ta edycja odbędzie się STACJONARNIE!

Szczerze mówiąc, to ja już nie mogłam się doczekać tej informacji. Pandemia pokrzyżowała plany i niestety wszystko odbywało się prze internet, a przecież co to za frajda kupować coś bez sprawdzenia jego zapachu czy konsystencji. No przyznam, że to nie jest to. 

Zostawiam Wam jeszcze kilka informaji i zabieram się za szykowanie listy, ktore stoiska muszę koniecznie odwiedzić. No i listę zakupów oczywiście też! 

targi kosmetyczne EKOCUDA w Gdańsku 10-11 lipca 2021r

targi kosmetyczne EKOCUDA w Gdańsku 10-11 lipca 2021r


" długo wyczekiwane Targi Kosmetyków Naturalnych Ekocuda ponownie w formie stacjonarnej! Po raz piąty odbędą się w Gdańsku 10 i 11 lipca – na terenie Stadionu Polsat Plus Arena Gdańsk. To wspaniała wiadomość dla wszystkich fanów kosmetyków naturalnych, którzy stęsknili się za pozytywną atmosferą targów, możliwością rozmowy z producentami, poznawaniem nowych marek i produktów, konsultacjami ze specjalistami z branży czy po prostu – zakupami z opcją przetestowania kosmetyków. W ten lipcowy weekend, odwiedzający będą mogli skorzystać z oferty ponad 80 marek – polskich i zagranicznych. Nie zabraknie debiutów, premier i atrakcyjnych cen. Organizatorzy zadbali, by targowa przestrzeń była maksymalnie bezpieczna, według wszystkich obowiązujących reżimów sanitarnych. " 

targi kosmetyczne EKOCUDA w Gdańsku 10-11 lipca 2021r

Wybieracie się na targi kosmetyczne EKOCUDA w Gdańsku ?
Lubicie takie targi ? Jesteście freak'ami kosmetycznymi ? :) 

1 komentarz: