poniedziałek, 6 kwietnia 2015

# avon # cherry dazzler

AVON | STARDUST "cherry dazzler" - lakier z mikrokryształkami.


Wieczorową porą, kiedy wszystko wokół jest wyciszone.. śpi.. można odetchnąć. Można też napisać dla Was piękną notkę o paznokciach, o kolorze, o lakierze.. :)
Sprawcą dzisiejszej notki jest lakier od Avon. Nowość, nie nowość - ja nabyłam go dopiero niedawno, a że takich kolorów nie mogę nosić do pracy to pozwoliłam sobie na to szaleństwo teraz, kiedy są święta :) 

STARDUST by Avon, w odcieniu cherry dazzler.

Po wersji "30second" , popularnej wersji basic "nailwear pro +" czy ostatniej wersji "Gel finish" - nadszedł czas na wersję inną niż dotychczasowe. 

Już po nałożeniu jednej warstwy na naszych paznokciach powstaje piaskowa powierzchnia. Mamy wrażenie, jakby na świeżo pomalowaną płytkę nasypano nam suchego piasku. 
Dla lepszej jakości koloru polecam nałożenie drugiej, nieco delikatniejszej niż pierwsza warstwy. Jeśli chodzi o wytrzymałość: mam go dopiero drugi dzień, miał do czynienia z wodą i póki co trzyma się idealnie. Kolor nie zblakł, nie odłamało się nic. Jest dobrze, bo kolor utrzymuje się 3-4 dni bez potrzeby poprawiania. 

Lakier ten występuje w kilku wersjach kolorystycznych, moja to pierwsza od lewej: 

źródło: https://pl.pinterest.com/pin/61713457369503446/ 

Na Wizaz.pl czytamy: "Lakier z mieniącymi się mikrokryształkami. Idealny na imprezę. Nadaje paznokciom trójwymiarowy efekt pokrywa paznokcie matową warstwąJak działa: Kryształkowa formuła nadaje paznokciom matowy, trójwymiarowy efekt o piaskowej fakturze jużw jednej warstwie. Formuła gładko się rozprowadza, równomiernie pokrywając płytkę paznokcia. (..) " 

Ten egzemplarz kupiłam dość drogo, gdyż był poza katalogiem. W katalogu znajdziecie Go już za 10.99, także uważnie obserwujcie strony z lakierami ;) 

Jak oceniam? 10/10, jeśli będzie w katalogu w przystępnej cenie, to kupię jeszcze wersję niebieską (jewel blue) 

-*-

Tymczasem nie zapomnijcie proszę o instagramie oraz obserwacji na facebooku ! 


1 komentarz: