piątek, 5 czerwca 2015

# henna color # rude włosy

VENITA | henna color - szampon do włosów w odcieniach czerwieni i rudości.


Na rynku mamy wiele masek i odżywek, które w swoich zamiarach mają podtrzymywać kolor włosów farbowanych choćby o te parę myć więcej. Docelowo szukam takiej, która będzie w stanie podkreślić rudy odcień. Niestety jak dotąd znalazłam tylko dla koloru blond albo brązu - konkretniej w hebe. 


Venita, henna color. Szampon do włosów w odcieniach czerwieni i rudości.

Znalazłam natomiast szampon do mycia włosów, zawierający ekstrakt z henny :)Z instagrama wiecie, że jestem szczęśliwą posiadaczką płomienno rudych włosów.
Fakt, farbowane, ale nie zmienia to faktu, że taki na głowie jest.


O produkcie: Butelka o pojemności 250 ml w poręcznym, podłużnym opakowaniu. Konsystencja szamponu jest średnio gęsta, nie lejąca się jak woda, jak dla mnie idealna. Sam produkt jest bardzo wydajny. Do umycia całych włosów potrzebuję porcji orzecha włoskiego. Pieni się średnio ale nie ma problemów ze spłukaniem go. Nie podrażnił skóry głowy, 
Jeśli chodzi o podkreślenie koloru - nie zachwyca super, ale można powiedzieć, że coś pomógł. Nie spłowiały tak szybko jak wtedy gdy go nie używałam. 


Składniki niestety nie zachwycają, bo jest tam nieszczęsny peg. Nie zmienia to faktu, że o moje włosy szampon dba dobrze. Jestem ogólnie zadowolona. 

Ocena: 8/10, czy kupię: jeśli nie znajdę nic innego to tak. Czy znacie inny szampon, który zadbałby o moje rude włosy ? 


2 komentarze:

  1. Szamponu nie doradzę, bo nigdy nie interesowałam się takim odcieniem.
    Słodki ten Twój piesek.
    :*

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja akurat włosków nie farbuję wiec i takich szamponów nie używam :)

    OdpowiedzUsuń