poniedziałek, 8 czerwca 2015

# a-tab # bardziejmilo

Kampania sklepu A-TAB | Prezent od Lagenko


Około godziny 10.30 zapukał do drzwi kurier. Przyniósł mi paczkę w której zamówiłam coś do kuchni.

Na TESTMETOO zaangażowano mnie do akcji sklepu a-tab. Sklep ten zawiera asortyment do nowoczesnej i stylowej kuchni i jadalni. Znajdziemy tam wiele fajnych i przydatnych w naszej kuchni rzeczy. Od słoików do przechowywania po talerze, garnki czy obrusy. Małe sprzęty jak sztućce, deski czy przyrządy do gotowania jajek znajdziemy również.
Każdy z wybranych osób otrzymał kupon wraz z darmową przesyłką, aby zamówić jeden produkt.
Wybór był trudny, bo wpadło mi w oko parę rzeczy, ale ostatecznie skusiłam się na to. 


To koszyk do gotowania jajek w kształcie kotwicy.

 Śmiesznie wygląda, ale mam nadzieję, że ułatwi mi przygotowywanie potraw :) Jeśli spodobała Wam się moja kotwica to tutaj możecie również zamówić dla siebie takie fajne cudeńko. 

Dam znać później jak wygląda przygotowywanie bo dziś szczerze mówiąc nie bardzo miałam czas. 

-*-

Codziennie sprawdzam pocztę. Dziś doznałam lekkiego szoku. W skrzynce czekała na mnie biała koperta z zawartością. Trzymałam ją w ręku i zastanawiałam się któż i co mi wysłał coś. Czyżby coś zapomnianego? Coś na co czekam ? 


    

Przesyłkę dostałam od Diany z Lagenko. 
W przesyłce znalazłam: kartkę z życzeniami z okazji zbliżających się urodzin, prezent: pomadkę do ust, opis składników zawartych w kosmetyku, wizytówkę, ulotkę i list z rabatem. 

Kiedyś zasłyszałam o akcji urodzinowej i próbkowej, wysłałam mail z danymi i cisza. Aż tu nagle paczka, z której jestem zadowolona a jednocześnie jestem w szoku, że ta akcja się sprawdziła. 

Lagenko, to firma zajmująca się sprzedażą kosmetyków z kolagenem. Na tej stronie możecie zapoznać się z ofertą, myślę, że godną uwagi. 


-*-

Nie wspomniałam wcześniej, ale zakwalifikowałam się do akcji Ambsadorki Rimmel.
Czekam cierpliwie, zwłaszcza na tusz :) 


2 komentarze:

  1. Patrząc na pierwsze zdjęcie zastanawiałam się co to takiego i myślałam, że to jakiś stojak ale w życiu nie wpadła bym, że to do gotowania jajek :)
    Też czekam na Rimmela :)
    Nie wiem czy to już ale wszystkiego najlepszego :) Ja też za 9 dni obchodzę urodziny :)

    OdpowiedzUsuń