piątek, 19 lutego 2016

# kosmetyki # pudełko

AQUA CHIC sense od spa - zestaw do pielęgnacji stóp w drewnianym pudełku.


Okres świąt to wielkie namnożenie różnorakich zestawów mniej lub bardziej skutecznych produktów do pielęgnacji. Dziś chciałabym podzielić się z Wami opinią właśnie takiego mniej skutecznego zestawu. Zapraszam do dalszej części. 

Aqua chic, SENSE of SPA - zestaw do pielęgnacji stóp w drewnianym pudełku. 


W zestawie znalazłam: 
1 x balsam do stóp, 35 ml
1 x ręczniczek 
1 x pumeks
2 x kula musująca do kąpieli 2 x 30g 
1 x drewniana taca


O produkcie:  Na niewielkiej tacy zapakowano 5 mini produktów przeznaczonych do pielęgnacji stóp. Kolorystyka zachowana w barwach biel-mięta-złoto. Balsam: mała, poręczna, odkręcana tubka. Konsystencja kremu optymalna, zapach miętowy, niestety bardzo chemiczny. Szybko wchłonął się w skórę nie zostawiając plam. Kule: kule o kształcie kwadratowym, musują dając średniej jakości pianę. Zapach również bardzo chemiczny, niemiły. Ręczniczek: miękki, puchowy, o wymiarach 15 x 15. Pumeks: zwykły, standardowy zdzierak, który znajdziemy w każdej drogerii. Taca: solidna, o małych rozmiarach. 


Moja opinia: Zestaw znalazłam w paczce z Kosmetycznych Paczuszek na Vinted. Pierwsza myśl jaka przyszła mi do głowy widząc tą całość - słaby. Nie myliłam się ani trochę. Ktoś pomyślał - wrzucę kilka drobiazgów na tackę, owinę wstążką i będzie dobry efekt. Szkoda, że nikt nie pomyślał aby ten efekt był też widoczny po użyciu. Balsam śmierdzi okropnie! Ale skoro otworzyłam go to wypada zużyć.. a wystarczył na dosłownie 3 razy! Kula ( o zgrozo! jak można kwadrat nazwać kulą !? ) średniej jakości, piana ' żyła ' minutę. Zapach również zostawiał wiele do życzenia. Pumeksu nie otworzyłam do dzisiaj. 
Ręczniczek i tacka służą znakomicie i tylko z nich jestem zadowolona. Choć obawiam się, że przy kolejnym praniu z ręczniczka zrobi się kawałek szmatki do podłogi..


Jak w Twojej ocenie wypadł zestaw? 


7 komentarzy:

 1. bardzo fajny zestaw do domowego Spa :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Widziałam to w Rossmannie, było niedrogie ale dobrze że nie kupiłam ;) Wzięłam inny zestaw do ciała w kosmetyczce w kwiaty, na szczęście ładnie wszystko pachnie :D

  OdpowiedzUsuń
 3. No niestety, nie wygląda ten zestaw dobrze. A z tego co napisałaś wnioskuje, ze nie warto się nad nim nawet zastanawiać. ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. takie zestawy to super pomysł na prezent dla kogoś i dla siebie

  OdpowiedzUsuń
 5. Zestaw no raczej przeciętny:/ Bywają lepsze:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Wygląda bardzo ładnie ale po Twojej opinii wnioskuję, że ktoś poszedł na łatwiznę i kupił Ci zestaw za 20 zł i chciał mieć to z głowy :C

  OdpowiedzUsuń
 7. No wygląda fajnie, ale wygląd to nie wszystko... Szkoda że się nie sprawdza

  OdpowiedzUsuń